Fremvisning
Book en fremvisning

Kinavej 64200 Slagelse

Detail

779 m²
C
584.250 kr./år

Adresse
Kinavej 6
Sagsnr.
474013103
Ejendomstype
Detail
Årlig leje
584.250 kr./år
Erhvervsareal
779 m²

Arealer

Erhvervsareal
779 m²
Etageareal
779 m²

Nøgletal

Årlig leje
584.250 kr./år
Månedlig leje
48.687 kr.
Årlig leje pr. m²
750 kr.
Årlige driftsudgifter
38.950 kr.
Månedlige driftsudgifter
3.245 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
50 kr.
Bruttoleje pr. år
623.200 kr.
Månedlig bruttoleje
51.933 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
800 kr.
Depositum
350.550 kr.

Lejeregulering
NPI, min. 3%
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Fjernvarme/blokvarme (radiatorsystemer eller varmluftanlæg)
Antal etager
1
Byggeår / Ombygget
2004

Befæstet

Velbeliggende boksbutik i attraktivt er­hvervskvar­ter - Udbydes med trappeleje

Velkommen til Kinavej 6 - en velbeliggende boksbutik i attraktivt er­hvervskvar­ter i Slagelse. Ejendommen er ideelt placeret tæt på både omfartsvejen og motorvejen, hvilket sikrer en stor strøm af potentielle kunder og sam­ar­bejds­part­ne­re.

Ejendommen byder på gode tilkørsels- og par­ke­rings­for­hold, hvilket gør det nemt for både kunder og ansatte at nå frem.

Med fleksible an­ven­del­ses­mu­lig­he­der er denne boksbutik velegnet til en bred vifte af erhverv. I området finder du de fleste kendte aktører indenfor pladskrævende boksbutikker, køkkenfirmaer, byggemarkeder mm. Den 779 m² store boksbutik er hidtil udlejet til et køkkenfirma og er ideel til lignende de­tail­virk­som­he­der eller virksomheder med behov for god plads. Den store åbne boksbutik giver et væld af muligheder for indretning og præsentation af produkter.

Med en fleksibel in­dret­nings­mu­lig­hed og store vinduespartier vil din virksomhed have en lys og indbydende atmosfære. De store vinduer vil sikre god eksponering og synlighed udefra.