Fremvisning
Book en fremvisning

Poppelstykket 8E2450 København SV

Kontor

206 m²
A2020
278.100 kr./år

Adresse
Poppelstykket 8E
Sagsnr.
184000638
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
278.100 kr./år

Arealer

Grundareal
8.049 m²
Etageareal
206 m²

Nøgletal

Årlig leje
278.100 kr./år
Månedlig leje
23.175 kr.
Årlig leje pr. m²
1.350 kr.
Bruttoleje pr. år
278.100 kr.
Månedlig bruttoleje
23.175 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
1.350 kr.
Depositum
0 kr.

Energimærke
A2020

Velindrettet er­hvervs­le­je­mål på 206 m²

Vel­pro­por­tio­ne­ret er­hvervs­le­je­mål på 206 m² beliggende på Poppelstykket i et funktionelt erhvervsområde. Lejemålet fremstår med en fleksibel og anvendelig planløsning, som kan tilpasses forskellige erhvervsformål såsom kontor, klinik, showroom eller kombineret erhverv.

Arealet giver mulighed for både åbne arbejdszoner og etablering af lukkede rum, afhængigt af lejers behov. Lejemålets størrelse og udformning gør det særligt velegnet til virksomheder med behov for rummelige og effektive er­hvervslo­ka­ler.

Ejendommen er let tilgængelig med gode tilkørsels- og par­ke­rings­for­hold. Lejemålet er placeret i et erhvervsområde med god infrastruktur og nem adgang til overordnede vejnet. Derudover er der kun 5 minutters gang til København Syd st.

Vil du vide mere om ejendommen?

Har du spørgsmål om ejendommen eller ønsker du at komme forbi til en uforpligtende snak? Så kontakt os her

Besøg butikken