Fremvisning
Book en fremvisning

Vallensbækvej 442625 Vallensbæk

Kontor

219 m²
C
108.000 kr./år

Adresse
Vallensbækvej 44
Sagsnr.
278820278
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
108.000 kr./år
Erhvervsareal
219 m²

Arealer

Erhvervsareal
219 m²
Etageareal
219 m²

Nøgletal

Årlig leje
108.000 kr./år
Månedlig leje
9.000 kr.
Årlig leje pr. m²
493 kr.
Bruttoleje pr. år
108.000 kr.
Månedlig bruttoleje
9.000 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
493 kr.
Depositum
54.000 kr.

Opsigelse
6 måneder
Indvendig vedligeholdelse
Lejer
Udvendig vedligeholdelse
Lejer
Lejeregulering
NPI, dog min 3 %
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Centralvarme fra eget anlæg, et-kammer fyr
Byggeår / Ombygget
1973 / 2002
Omfattet af energimærke
Ja
Energimærke
C

219 m² kontor/showroom

• Kontor og showroom
• 219 m²
• 1. sal
• Lige ved Hol­bæk­mo­tor­vej­en

Vil du vide mere om ejendommen?

Har du spørgsmål om ejendommen eller ønsker du at komme forbi til en uforpligtende snak? Så kontakt os her

Besøg butikken