Fremvisning
Book en fremvisning

Baldersbuen 15E 1 TV2640 Hedehusene

Kontor

92 m²
B
53.464 kr./år

Adresse
Baldersbuen 15E 1 TV
Sagsnr.
278821034
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
53.464 kr./år
Erhvervsareal
92 m²

Arealer

Erhvervsareal
92 m²
Etageareal
92 m²

Nøgletal

Årlig leje
53.464 kr./år
Månedlig leje
4.455 kr.
Årlig leje pr. m²
581 kr.
Årlige driftsudgifter
5.336 kr.
Månedlige driftsudgifter
444 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
58 kr.
Bruttoleje pr. år
58.800 kr.
Månedlig bruttoleje
4.900 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
639 kr.
Depositum
26.732 kr.
Aconto Varmeudgifter
8.280 kr.

Uopsigelighed fra udlejer
Efter aftale - udlejer tilbyder det dobbelte af lejer
Opsigelse
6 måneder fra lejer - 12 måneder fra udlejer
Indvendig vedligeholdelse
Lejer
Udvendig vedligeholdelse
Udlejer
Lejeregulering
Nettoprisindex, dog min. 3 % p.a.
Overtagelse
Kan overtages hurtigt
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Fjernvarme/blokvarme (radiatorsystemer eller varmluftanlæg)
Antal etager
1
Byggeår / Ombygget
1989 / 1990

Termo

92 m² lyse 1. sals kontorer

92 m² nemme 1. sals kontor i moderne bygning med lysegrå facader.
Bygningerne fremtræder velholdte og præsentable.

Adgang til lejemålet via præsentabel og smart vindfang i blå me­tal­kon­struk­tion til lejemålenes fælles hall og derfra via trappe til 1. sal.

Kontorernes vægge kan efter aftale og mod merleje blive nymalede hvide.

Det består reelt af et storrumskontor samt i en køkkenniche et mindre elementkøkken/tekøkken.

Lofterne er forsænkede hvide lyddæmpende lofter lysarmaturer.

Vinduerne er termovinduer.

På toilettet er der klinker og lyse malede vægge/flisevægge.

Vil du vide mere om ejendommen?

Har du spørgsmål om ejendommen eller ønsker du at komme forbi til en uforpligtende snak? Så kontakt os her