Fremvisning
Book en fremvisning

Brydehusvej 13 ST2750 Ballerup

Kontor

45 m²
A2010
67.500 kr./år

Adresse
Brydehusvej 13 ST
Sagsnr.
114058434
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
67.500 kr./år

Arealer

Etageareal
45 m²

Nøgletal

Årlig leje
67.500 kr./år
Månedlig leje
5.625 kr.
Årlig leje pr. m²
1.500 kr.
Årlige driftsudgifter
13.000 kr.
Månedlige driftsudgifter
1.083 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
289 kr.
Bruttoleje pr. år
80.500 kr.
Månedlig bruttoleje
6.708 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
1.788 kr.
Depositum
33.750 kr.
Aconto Varmeudgifter
4.000 kr.
Elektricitet
Et rimeligt elforbrug til almindeligt kontorformål er inkluderet i lejen
Momsregistreret
Nej
Afståelsesret
Nej

Lejeforhold

Uopsigelighed fra lejer
2 år
Uopsigelighed fra udlejer
4 år
Opsigelse
6 måneder gensidigt
Indvendig vedligeholdelse
Lejer
Udvendig vedligeholdelse
Udlejer
Lejeregulering
NPI, dog min 3%
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Udefineret
Byggeår / Ombygget
1990
Omfattet af energimærke
Ja
Energimærke
A2010

Ja

Kontorlejemål på Brydehusvej 13, Ballerup – 45 m² med adgang til attraktive fæl­les­fa­ci­li­te­ter

• 45 m² kontor fordelt på to lyse og moderne rum med hvide vægge, pæne tæpper
• Adgang til tekøkken på gangen samt mulighed for at modtage kunder direkte fra kontoret
• Company House-faciliteter med flere mødelokaler, kantine, fitness og omklædning
• Attraktiv beliggenhed ved Cho­ko­la­de­kryd­set i Ballerup – tæt på motorvej, bus og S-tog
• Alt inkluderet – kun 7.433 kr./md. inkl. drift, aconto forbrug, Company House og fitness

Lejemålet består af to lyse og indbydende kontorrum med et samlet areal på 45 m². Lokalerne fremstår pæne og moderne med pæne tæpper, hvide vægge og automatisk lysstyring.

Der er adgang til et tekøkken på gangen, og det er muligt at tage imod kunder direkte i bygningen fra kontorerne.

Det, der især gør dette lejemål attraktivt, er adgangen til de mange Company House-faciliteter, som skaber et inspirerende og fleksibelt arbejdsmiljø: