Fremvisning
Book en fremvisning

Holsted Park 15A ST TV4700 Næstved

Kontor

380 m²
C
217.500 kr./år

Adresse
Holsted Park 15A ST TV
Sagsnr.
47301518
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
217.500 kr./år
Erhvervsareal
380 m²

Arealer

Grundareal
50.652 m²
Bebygget
1.067 m²
Erhvervsareal
380 m²
Etageareal
380 m²

Nøgletal

Årlig leje
217.500 kr./år
Månedlig leje
18.125 kr.
Årlig leje pr. m²
572 kr.
Årlige driftsudgifter
54.575 kr.
Månedlige driftsudgifter
4.547 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
144 kr.
Bruttoleje pr. år
272.075 kr.
Månedlig bruttoleje
22.672 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
715 kr.
Depositum
96.000 kr.
Aconto Vandudgift
3.850 kr.
Aconto Varmeudgifter
15.650 kr.

Uopsigelighed fra lejer
12 måneder
Uopsigelighed fra udlejer
24 måneder
Opsigelse
Aftales
Indvendig vedligeholdelse
Lejer
Udvendig vedligeholdelse
Udlejer
Lejeregulering
NPI dog min 3%
Afståelsesret
Nej
Opdeling
Muligt

Ejendommen

Opvarmningstype
Centralvarme fra eget anlæg, et-kammer fyr
Byggeår / Ombygget
1985

Parkering
2
Toiletter
Ja
Ventilation
Ja
Vinduestype
Termo

Lejemål til kontor og lager - gode adgangsforhold

• Rigtig pæn stand overalt

• God planløsning med gode kontorer, lager og showroom

• God fordeling i m² mellem kontor og lager - alt opvarmet

• Lave energiudgifter

• Gode par­ke­rings­for­hold

Flotte og velindrettede kontorlokaler og lager i lyse farver står netop nu ind­flyt­nings­klar til næste lejer. Lejemålet er beliggende i stueplan i flot kontorejendom ejet af Lokal Forsikring, og udover Lokal Forsikring selv findes i dag en række andre lejere i ejendommen.

Ejendommen ligger ud mod Køgevej, med dagligt mange for­bi­pas­se­ren­de.

Lejemålet indeholder: Fordelingsgang, 3 gode kontorer, 2 pæne toiletter, pænt køkken, spiseafdeling med rigtig god spiseplads.

Desuden gode lagerarealer bagerst i hele lejemålets længde samt tilhørende ekstra eksternt lagerrum.

Lejemålet er særdeles velegnet til kontorformål, men også f.eks. showroom, let produktion/lager mv.