Fremvisning
Book en fremvisning

Vinkelvej 96100 Haderslev

Kontor

90 m²
C
121.275 kr./år

Adresse
Vinkelvej 9
Sagsnr.
620509958
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
121.275 kr./år
Erhvervsareal
90 m²

Arealer

Erhvervsareal
90 m²
Etageareal
90 m²

Nøgletal

Årlig leje
121.275 kr./år
Månedlig leje
10.106 kr.
Årlig leje pr. m²
1.347 kr.
Årlige driftsudgifter
18.000 kr.
Månedlige driftsudgifter
1.500 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
200 kr.
Bruttoleje pr. år
139.275 kr.
Månedlig bruttoleje
11.606 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
1.547 kr.
Depositum
30.318 kr.

Opsigelse
6 måneder
Indvendig vedligeholdelse
Lejer
Udvendig vedligeholdelse
Udlejer
Lejeregulering
NPI dog min 3%

Opvarmningstype
Centralvarme fra eget anlæg, et-kammer fyr
Antal etager
1
Byggeår / Ombygget
1965 / 2007

Parkering
25
Udenomsarealer
Befæstet
Ventilation
Ja
Vinduestype
Termo

I et velfungerende kon­tor­fæl­les­skab udbydes kontorlejemål

I ejendommen er der lagt vægt på komfort, kvalitet, driftsøkonomi, funktionalitet og frem­tids­sik­ring.

Ejendommen er indrettet med præsentabelt indgangsparti med trappe til 1. salen. Af fæl­les­fa­ci­li­te­ter kan specielt fremhæves separat mødelokale med Internet, LAN og projektor. mødelokalet kan anvendes af huset beboere efter ”først til mølle” princippet. Derudover flot møbleret kantine med fuldt udstyret køkken.

Alle kontorlokaler har aircondition, grundbelysning og lokalerne udlejes ind­flyt­nings­kla­re med fleksible el- og net­værk­sin­stal­la­tio­ner og in­ter­net­for­bin­del­se.

Ved ejendommen er der indrettet 25 par­ke­rings­plad­ser lige ved døren.

De ledige lejemål består af følgende:

30 kvm. kontor
60 kvm. kontor
90 kvm. kontor