Fremvisning
Book en fremvisning

Lysbjergvej 6 26500 Vojens

Kontor

991 m²
A2010
625.000 kr./år

Adresse
Lysbjergvej 6 2
Sagsnr.
620510783
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
625.000 kr./år
Erhvervsareal
991 m²

Arealer

Grundareal
10.101 m²
Bebygget
3.177 m²
Erhvervsareal
991 m²
Etageareal
991 m²

Nøgletal

Årlig leje
625.000 kr./år
Månedlig leje
52.083 kr.
Årlig leje pr. m²
630 kr.
Årlige driftsudgifter
50.000 kr.
Månedlige driftsudgifter
4.166 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
50 kr.
Bruttoleje pr. år
675.000 kr.
Månedlig bruttoleje
56.250 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
681 kr.
Depositum
300.000 kr.

Lejeregulering
NPI 3%
Overtagelse
Medmindre andet aftales
Overtagelsesdato
6/1/2026 12:00:00 AM
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Udefineret
Byggeår / Ombygget
2011 / 2017
Omfattet af energimærke
Ja
Energimærke
A2010

Ja

Stort og velindrettet kontorlejemål med gode faciliteter

• 991 m² moderne og velindrettede kontorarealer
• Attraktiv placering direkte ved afkørsel 68 – Sønderjyske Motorvej (E45)
• Lyse kontorer, mødelokaler og større fællesområder
• Velegnet til administration, rådgivning eller domicil
• Gode par­ke­rings­for­hold ved ejendommen

Velindrettet kontorlejemål på i alt 991 m², beliggende i en moderne er­hverv­se­jen­dom i Hammelev.

Lejemålet fremstår lyst og funktionelt med en god kombination af stor­rum­s­kon­to­rer, enkeltkontorer og mødelokaler, hvilket giver fleksible muligheder for både administration og samarbejde. Indretningen understøtter en effektiv arbejdsdag med gode arbejdspladser, flere mø­de­fa­ci­li­te­ter samt større fællesområder.