Fremvisning
Book en fremvisning

Slotsgade 4, 18900 Randers C

Kontor

133 m²
C
78.000 kr./år

Adresse
Slotsgade 4, 1
Sagsnr.
892515096
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
78.000 kr./år
Erhvervsareal
133 m²

Arealer

Erhvervsareal
133 m²
Etageareal
133 m²

Nøgletal

Årlig leje
78.000 kr./år
Månedlig leje
6.500 kr.
Årlig leje pr. m²
586 kr.
Årlige driftsudgifter
12.734 kr.
Månedlige driftsudgifter
1.061 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
96 kr.
Bruttoleje pr. år
90.734 kr.
Månedlig bruttoleje
7.561 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
682 kr.
Depositum
39.000 kr.
Aconto Vandudgift
1.800 kr.
Aconto Varmeudgifter
15.600 kr.
Elektricitet
Betales af lejer direkte til forsyningsselskabet

Lejeregulering
NPI min. 3 %
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Fjernvarme/blokvarme (radiatorsystemer eller varmluftanlæg)
Byggeår / Ombygget
1973 / 1998

Øvrige
5 rum til klinik eller kontor
Øvrige
fællesområde/venteområde
Personaleelevator
Ja
Toiletter
Ja

Lejemål til klinik- og kontorformål

Vil du gerne oprette et kli­nik­fæl­les­skab eller kon­tor­fæl­les­skab, så skal du se med her.

Her får du nemlig en sjælden mulighed for at lave det fællesskab, som du har drømt. Her kan du samle flere forretninger og leje et lokale som egner sig perfekt til klinik eller kontorformål.

Der er nemlig et rigtig flot venteområde med fordelingsgang til 5 klinikrum eller kontorlokaler. Det betyder, at du og dine kolleger kan få hvert sit lukkede lokale.

Man kunne f.eks. forestille sig, at du driver en terapeut forretning, du har en kollega der er massør, og måske kender en vippeteknikker etc. så kunne i slå jer sammen om lejemålet.
Det kan også være du har et netværk af selvstændige sælgere eller lignede og her vil man så kunne have sit eget kontor og evt. allokere det store kontor til mødelokale.