Fremvisning
Book en fremvisning

Langelandsvej 6 18940 Randers SV

Kontor

690 m²
352.500 kr./år

Adresse
Langelandsvej 6 1
Sagsnr.
89201928
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
352.500 kr./år
Erhvervsareal
690 m²

Arealer

Erhvervsareal
690 m²
Etageareal
690 m²

Nøgletal

Årlig leje
352.500 kr./år
Månedlig leje
29.375 kr.
Årlig leje pr. m²
510 kr.
Årlige driftsudgifter
158.700 kr.
Månedlige driftsudgifter
13.225 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
230 kr.
Bruttoleje pr. år
511.200 kr.
Månedlig bruttoleje
42.600 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
740 kr.
Depositum
176.250 kr.

Lejeregulering
NPI dog min 3%
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Centralvarme fra eget anlæg, et-kammer fyr
Byggeår / Ombygget
2005

Parkering
0
Porte
Ja
Udenomsarealer
Befæstet
Ventilation
Ja

Velbeliggende kontor på 70 m² og lager lokaler med stor synlighed til E45

Er du på udkig efter nye kontor- og lagerlokaler til din virksomhed, med stor eksponering til E45 og mange par­ke­rings­plad­ser, er dette et godt bud.
Lokalerne er beliggende i en moderne ejendom, som også huses af BILA og New Feet.

Ejendommen fremstår yderst præsentabel med et åbent og lyst indgangsparti, hvorfra der er adgang til et moderne lyst kontor på 70 m² i stueplan + 20 m² fællesareal.
Lageret fremstår højloftet og helt regulært med en stor port i endevæggen. Lageret er isoleret og opvarmet.

Der er desuden mulighed for kantineordning for lejerne.

Af fællesarealer nævnes:
- Stort par­ke­rings­a­re­al, til fælles brug for ejendommens lejere og kunder.
- Fælles kantineområde
- Fælles terrasse på 1. salen
- Fælles per­so­na­le­gar­dero­be

Der kan være mulighed for at leje yderligere 30 m² kontor - hør nærmere hos EDC Erhverv.

Vil du vide mere om ejendommen?