Fremvisning
Book en fremvisning

Marsvej 438960 Randers SØ

Kontor

447 m²
D
290.550 kr./år

Adresse
Marsvej 43
Sagsnr.
89202010
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
290.550 kr./år
Erhvervsareal
447 m²

Arealer

Erhvervsareal
447 m²
Etageareal
447 m²

Nøgletal

Årlig leje
290.550 kr./år
Månedlig leje
24.212 kr.
Årlig leje pr. m²
650 kr.
Årlige driftsudgifter
57.756 kr.
Månedlige driftsudgifter
4.813 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
129 kr.
Bruttoleje pr. år
348.306 kr.
Månedlig bruttoleje
29.025 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
779 kr.
Depositum
145.275 kr.

Lejeregulering
NPI dog min 3%
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Fjernvarme/blokvarme (radiatorsystemer eller varmluftanlæg)
Antal etager
1
Byggeår / Ombygget
1990

Parkering
170
Termo

Yderst velbeliggende kontorhus med p-pladser og tæt på E45

Hvis din virksomhed søger nye kontor- eller kliniklokaler så har vi det helt rigtige bud på dette.

Som lejer i Erhvervspark Randers får du:
- Masser af par­ke­rings­plad­ser
- Mulighed for at lade din elbil på en af de mange ladestandere
- Få minutters kørsel til E45
- Lækker kantineordning (mod betaling)
- Mulighed for skræddersyet indretning til din virksomhed

Lejemålet er pt. indrettet med fordelergang, 2 stor­rum­s­kon­to­rer og 5 mødelokaler/mindre kontorer samt tekøkken og 2 toiletter.

Udover ovenstående, så bliver du lejer i et moderne kontorhus, som har gennemgået en større renovering med nye facader, vinduer, ind­gangs­par­ti­er samt kantine.
Alle lejemålene har mulighed for fleksibel indretning, idet de alle er opbygget med lette modulvægge og
samtidig fremstår regulære.