Fremvisning
Book en fremvisning

Marsvej 438960 Randers SØ

Kontor

481 m²
D
312.650 kr./år

Adresse
Marsvej 43
Sagsnr.
89202030
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
312.650 kr./år
Erhvervsareal
481 m²

Arealer

Erhvervsareal
481 m²
Etageareal
481 m²

Nøgletal

Årlig leje
312.650 kr./år
Månedlig leje
26.054 kr.
Årlig leje pr. m²
650 kr.
Årlige driftsudgifter
62.150 kr.
Månedlige driftsudgifter
5.179 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
129 kr.
Bruttoleje pr. år
374.800 kr.
Månedlig bruttoleje
31.233 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
779 kr.
Depositum
156.325 kr.

Lejeregulering
NPI dog min 3%
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Fjernvarme/blokvarme (radiatorsystemer eller varmluftanlæg)
Antal etager
1
Byggeår / Ombygget
1990

Parkering
170
Termo

Yderst velbeliggende kontorhus med p-pladser og tæt på E45

Hvis din virksomhed søger nye kontor- eller kliniklokaler så har vi det helt rigtige bud på dette.

Som lejer i Erhvervspark Randers får du:
- Masser af par­ke­rings­plad­ser
- Mulighed for at lade din elbil på en af de mange ladestandere
- Få minutters kørsel til E45
- Lækker kantineordning (mod betaling)
- Mulighed for skræddersyet indretning til din virksomhed

Lejemålet er pt. indrettet med lang fordelergang med mindre cellekontorer samt større kontorer på begge sider af gangen. Lejemålet er beliggende på 1. sal med flot udsigt udover Marsvej-området. Toiletter etableres efter nærmere aftale.
Lige under lejemålet finder du lejemål 4A, så hvis du har behov for yderligere kvadratmeter så kan du leje begge etager. Lejemålet nedenunder er 466 m² inkl. fællesarealer.

Udover ovenstående, så bliver du lejer i et moderne kontorhus, som har gennemgået en større renovering med nye facader, vinduer, ind­gangs­par­ti­er samt kantine.