Fremvisning
Book en fremvisning

Marsvej 438960 Randers SØ

Kontor

3.056 m²
D
1.689.400 kr./år

Adresse
Marsvej 43
Sagsnr.
89202031
Ejendomstype
Kontor
Årlig leje
1.689.400 kr./år
Erhvervsareal
2.516 m²
Kælder
540 m²

Arealer

Erhvervsareal
2.516 m²
Etageareal
3.056 m²
Kælder
540 m²

Nøgletal

Årlig leje
1.689.400 kr./år
Månedlig leje
140.783 kr.
Årlig leje pr. m²
552 kr.
Årlige driftsudgifter
340.080 kr.
Månedlige driftsudgifter
28.340 kr.
Årlige driftsudgifter pr m²
111 kr.
Bruttoleje pr. år
2.029.480 kr.
Månedlig bruttoleje
169.123 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
664 kr.
Depositum
844.700 kr.

Lejeregulering
NPI dog min 3%
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Fjernvarme/blokvarme (radiatorsystemer eller varmluftanlæg)
Antal etager
1
Byggeår / Ombygget
1990

Parkering
170
Termo

Yderst velbeliggende kontorhus med p-pladser og tæt på E45

Hvis din virksomhed søger nye kontor- eller kliniklokaler så har vi det helt rigtige bud på dette.

Som lejer i Erhvervspark Randers får du:
- Masser af par­ke­rings­plad­ser
- Mulighed for at lade din elbil på en af de mange ladestandere
- Få minutters kørsel til E45
- Lækker kantineordning (mod betaling)
- Mulighed for skræddersyet indretning til din virksomhed

Søger du et kontor med den helt rigtige domicil-effekt, så er dette lejemål lige noget for dig og din virksomhed. Indgangen til dette lejemål er nemlig Danish Crowns tidligere hovedindgang fra da det var deres hovedsæde.
Derfor vil du også opleve en storslået modtagelse fra re­cep­tions­om­rå­det med stor hall med venteområde etc. Du får masser af kvadratmeter som din virksomhed kan boltre sig på, og her er der kontorer og mødelokaler i alle størrelser.