Fremvisning
Book en fremvisning

Buskmosevej 276300 Gråsten

Lager/Produktion

932 m²
102.520 kr./år

Adresse
Buskmosevej 27
Sagsnr.
620510561
Ejendomstype
Lager/Produktion
Årlig leje
102.520 kr./år
Erhvervsareal
932 m²

Arealer

Erhvervsareal
932 m²
Etageareal
932 m²

Nøgletal

Årlig leje
102.520 kr./år
Månedlig leje
8.543 kr.
Årlig leje pr. m²
110 kr.
Bruttoleje pr. år
102.520 kr.
Månedlig bruttoleje
8.543 kr.
Årlig bruttoleje pr. m²
110 kr.
Depositum
24.465 kr.

Overtagelsesdato
11/1/2025 12:00:00 AM
Afståelsesret
Nej

Ejendommen

Opvarmningstype
Udefineret
Antal etager
1
Byggeår / Ombygget
2003
Omfattet af energimærke
Nej

Lagerhaller til udlejning

• 932m² hal til leje
• Uisoleret med beton bund
• opført 2003 med stor port
• Beliggende tæt på motorvejen
• Mulighed for at leje yderligere 2200 m²

Nu udbydes 932 m² hal til udlejning.

Hallen er på 932 m² medbetongulv.

Der er mulighed for at leje yderligere en hal på 2200 m², med asfalt bund og store porte i begge ender. Den ene port er en el ledhejseport, mens den anden er en skydeport.Begge porte måler 5 m høj og 6 m bred.
Begge haller er uisolerede med fast bund, men kan isoleres efter lejers ønske, mod lejen hæves. Lagerhallerne ligger med let tilgængelighed, og med kort afstand til både Padborg og Sønderborg.
Begge haller tillader at der kan læsses/losses indendørs.

Vil du vide mere om ejendommen?

Har du spørgsmål om ejendommen eller ønsker du at komme forbi til en uforpligtende snak? Så kontakt os her

Besøg butikken