Åbent hus (kræver tilmelding)
14. maj kl 10.00 - 17.00

Fjordbakken 4, Kulhuse3630 Jægerspris

Sommerhus

3/2 rum
73 m²
1.645.000 kr.

Fakta om boligen

Sagsnr.
36010584
Boligareal
73 m²
Rum/værelser
3/2
Grundareal
1.733 m²
Antal etager
1
Byggeår
1974
Liggetid
0 dage

Økonomi

Ejerudgifter pr. md.
1.972 kr.
Pris/m²
22.534 kr.
Pris
1.645.000 kr.
Prisudvikling
0,00 %

Finansiering

Udbetaling
85.000 kr.
Brutto (ex. ejerudgifter)
9.086 kr.
Netto (ex. ejerudgifter)
7.249 kr.

Fantastisk grund tæt på skoven

Velkommen til Fjordbakken 4 i Kulhuse – et skønt og rummeligt sommerhus beliggende på en fantastisk grund i naturskønne omgivelser ved Jægerspris.
Her får du en enestående mulighed for at erhverve et charmerende sommerhus på 73 veldisponerede kvadratmeter, hvor både inde- og udeliv går op i en højere enhed. Boligen fremstår lys og indbydende med en god planløsning, der sikrer optimal udnyttelse af pladsen og giver rum til både afslapning og samvær.
Indendørs byder sommerhuset på hyggelige opholdsrum med plads til familien og gæster, hvor store vinduespartier lader lyset strømme ind og skaber en behagelig atmosfære. Her er der rig mulighed for at sætte sit eget præg og skabe den perfekte ramme om ferier og weekender.
Udendørs venter en skøn grund med god plads til både leg, afslapning og hyggelige stunder i solen. Her kan du nyde de rolige omgivelser, den friske luft og den korte afstand til natur og vand, som området er kendt for.
Fjordbakken 4 er det oplagte valg for dig, der drømmer om et sommerhus med masser af potentiale, god plads og en attraktiv beliggenhed tæt på fjord, skov og strand.
Kontakt os allerede i dag for en fremvisning – dette sommerhus skal opleves!

Vil du vide mere om boligen?